Treningi personalne są najszybszą i najskuteczniejszą metodą osiągnięcia wysokich umiejętności w czasie wielokrotnie krótszym niż treningi grupowe. Wynika to z faktu iż trening personalny odbywa się sam na sam z nauczycielem. Powoduje to iż uczeń w trakcie jednego treningu dostaje więcej informacji zwrotnych i poprawek niż uczeń „grupowy” w ciągu kilku lat. Jest to naturalny efekt pełnej koncentracji nauczyciela na jednej osobie przez cały czas treningu. Dzięki temu nauczyciel jest w stanie wychwycić każdy błąd i natychmiast go poprawić. Unikamy w ten sposób „kodowania błędów” niezwykle trudnych potem do usunięcia/odkodowania.

W przypadku treningów grupowych uwaga nauczyciela rozpraszana jest w postępie geometrycznym. Im większa grupa tym trudniej wychwycić błędy poszczególnych uczniów. Uczniowie są „skazani” na własny zmysł obserwacyjny i powtarzanie ruchów nauczyciela jak najlepiej potrafią żadko otrzymując informację zwrotną (dobrze czy źle).

W treningu personalnym nauczyciel ma też dużo większe możliwości elastycznej zmiany programu treningowego dostosowując go do talentów i możliwości ucznia. Uczeń zaś może wybierać wiedzę i umiejętności na których najbardziej mu zależy.

Terminy treningów personalnych ustalane są indywidualnie z treningu na trening.

Koszt trenigów personalnych (płatne z góry):

  1. 1 trening = 250 zł (250 zł za godzinę)

  2. Pakiet 10 treningów = 2000 zł (200 zł za godzinę)

  3. Pakiet 100 treningów = 15000 zł (150 zł za godzinę)